Poštovné zdarma pro všechny objednávky nad 1500Kč

Náramek Cordell Paracord Fenrir

PBA002
490,00 Kč
8-10 pracovních dnů v ČR

Ručně pletený náramek z padákové šňůry Cordell Paracord Fenrir v sobě spojuje sílu vikingského stylu s každodenní praktičností. Inspirován severskou mytologií, má kovové zapínání ve tvaru hlavy vlka Fenrira, symbolizujícího velkou sílu a odvahu. Náramek je pečlivě vyrobený z kvalitního paracordu o průměru 4 mm a pevnosti v tahu až 250 kg. Tento náramek využijete po rozpletení jako šňůru pro různé situace - k opravě vybavení, fixaci materiálu, stavby přístřešku nebo jako tkaničky do bot. Náramek je perfektní volba pro dobrodruhy a outdoorové nadšence, kteří hledají stylový doplněk své výbavy. Přijměte ducha vikingů a doplňte tímto originálním kusem sbírku pro své každodenní nošení.

Přizpůsobení produktu

Nezapomeňte svůj požadavek uložit.
  • Max. 250 znaků

Náramek Cordell

490,00 Kč
8-10 pracovních dnů v ČR
Velikost :
Barva :
Množství :
Tabulka velikostí
Doprava
Odeslat dotaz
Zboží není k dispozici!

Objednat

Velikost

Vyberte správnou velikost z tabulky. Klikněte zde 

Úpravy

Pokud chcete vlastní barevnou kombinaci, další úpravy nebo celý náramek přesně podle sebe, dejte nám prosím včas vědět.

Doprava

Každý náramek pečlivě balíme v několika vrstvách různých obalů. Z naší strany děláme vše proto, aby vám dorazil pěkně celý nepoškozený. Jak to konkrétně děláme se můžete dočíst zde

Testování

Ještě před uvedením do prodeje všechny náramky testujeme především sami na sobě.  Toto období je dlouhé od několika dnů až po několik měsíců v závislosti na zvoleném stylu pletení a zamýšlenému  účelu použití v každodenním životě.

Použití

Rozmotáním náramku získáte jeden nebo více kusů několikametrové padákové šňůry. Celkové množství vždy záleží na složitosti vzoru, velikosti nebo způsobu zapínání. Různé možnosti využití nabízí jak samotný paracord vcelku, tak i po vytažení vnitřních vláken. Z opletu můžete vyrobit například tkaničky do bot, z vnitřních vláken pak třeba nit na šití nebo „vlasec“ na ryby. Zde je třeba umět improvizovat a přizpůsobit se aktuální situaci.

Zapínání

Na náramcích používáme plastové přezky a to od jednoduchých až po složitější s různými funkcemi – například kompas, píšťalka, malý nožík, LED světlo, křesadlo atd. Ozdobné náramky pak mají nejčastěji přezku kovovou ve tvaru zvířecích hlav. Další způsob zapínání je například kovovými korálky různých tvarů a velikostí.

Materiály

Nejraději pracujeme s bronzemmosazí, nerezovou ocelí nebo stříbrem. Jednou za čas přijdou na řadu i ostatní méně běžné materiály jako je zlato, platinatitan a další. Pokud je tlak na cenu, pak musíme pracovat i s různými slitinami kovů.

Paracord

Používáme padákovku poctivě vyrobenou v ČeskuVýrobce se řídí publikovanými standardy armádní normy MIL-C-5040H a provádí vlastní zátěžové testy. Jejich padáková šňůra co do pevnosti převyšuje požadavky zmíněné normy a namísto požadované pevnosti 550 lb (cca 250 kg) dosahuje pevností 2,8 –3,0 kN. To odpovídá zatížení břemenem přibližně o hmotnosti 280 – 300 kg.

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zavolejte nám

+420724358070

ranger@cordell.cz

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00