Poštovné zdarma pro všechny objednávky nad 1500Kč

Karton, plast a bublinky

Přesně v tomto pořadí balíme každý náramek, obojek i vodítko. Začínáme vystlanou kartonovou krabičkou, tu řádně zavřeme, označíme a vložíme do uzavíratelného plastového sáčku. Ano, velmi neekologické, chtělo by se říct. Na druhou stranu byste určitě nechtěli mít obsah balení napuštěný například prostředkem na nádobí z jiné objednávky jiného eshopu, které se v třídícím depu tu a tam rozlijí a potkají v tom nejnevhodnějším místě. Celé balení pak ještě vložíme do obálky, která je plná vzduchových bublinek a tvoří další vrstvu ochrany mezi vaší objednávkou a nástrahami okolního světa. 

Už se nám do rukou dostalo mnoho špatně zabalených objednávek, a to nejen v pracovním životě, a proto si chceme být jistí, že jsme udělali z naší strany maximum proto, aby vaše objednávka úspěšně dorazila do cíle celá a nepoškozená

Balení produktů Cordell

Kdo to zařídí?

Doručení vašich objednávek budou mít na starosti zaměstnanci České pošty nebo Zásilkovny a jejich partnerů. Dlouhodobě máme v České republice vyzkoušeno doručení nejčastěji do 1-3 pracovních dnů od podání. Pošta se doručuje nejprve až k vašim dveřím, pokud to nevyjde, pak uloží zásilku na nejbližší poště a v ideálním případě nechá zprávu v poštovní schránce. Zásilkovna umí to samé a navíc má k dispozici tisíce výdejních míst a boxů svých nebo partnerů. 

Z-Box

Cena dopravy

 

Platba předem Dobírka
dopravce česká pošta logo 70 Kč 20 Kč
Výdejní místo Na adresu
dopravce zásilkovna logo 75 Kč 85 Kč

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zavolejte nám

+420724358070

ranger@cordell.cz

Working hours of our store:

On weekdays:

Saturday:

Sunday:

from 8:00 to 21:00

from 9:00 to 20:00

from 10:00 to 19:00