Podmínky přepravy zboží a platby

Kupující má možnost vyzvednout si objednané zboží osobně na adrese: Marines-Shop, Mikovcova 6, 120 00, Praha 2, po předchozím dohodnutí termínu emailem nebo telefonicky. Na místě lze platit pouze v hotovosti.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po: 10:00 -19:00
Út: 10:00 - 19:00
St: 09:00 - 18:00
Čt: 09:00 - 18:00
Pá: 09:00 - 15:00

V případě, že kupující nemá možnost osobního odběru, rádi odešleme zboží přepravní společností. Přepravu objednaného zboží uskutečňuje Česká pošta, s. p. Na vyžádání bude kupujícímu poskytnut kód pro možnost online sledování stavu jeho zásilky na internetových stránkách České pošty - odkaz

Při volbě platby na dobírku bude k ceně poštovného připočten poplatek za výběr dobírkové částky dle aktuálního ceníku České pošty. V případě objednávání většího množství zboží se výsledná cena za přepravu může lišit na základě celkové hmotnosti podaného balíku. Kupující si je této skutečnosti vědom a souhlasí s uhrazením případného rozdílu poplatků. 

Doporučujeme objednávat najednou více zboží a nedělit je do menších objednávek. V takovém případě by ke každé objednávce bylo zvlášť připočteno poštovné dle aktuálního ceníku České pošty.