Padáková šňůra není jen "pracovní" pomůcka výsadkářů, ale jde o mimořádně kvalitní materiál s bohatými možnostmi použití. Fixací různého materiálu počínaje, praktickými ozdobami konče. Proto jsme se rozhodli tyto výrobky více zpřístupnit do běžného života každého z nás. Baví nás pracovat na věcech, které jsou nejen vzhledově velice zajímavé, ale navíc mají i své praktické využití. V našem obchodě si proto vyberou jak všemožní kutilové, kteří si chtějí náramek uplést po svém, tak i ti, kteří raději sáhnou po hotovém. Naše náramky, přívěsky a různé doplňky najdou uplatnění při výkonu povolání, outdoorových, airsoftových a podobných aktivitách nebo je můžete nosit „jen“ pro ozdobu a dobrý pocit.

Jsme si vědomi skutečnosti, že každodenní práce policistů a hasičů je velmi náročná, nebezpečná a mnohdy i přímo život ohrožující. Rádi bychom tedy svým způsobem vyjádřili alespoň malé poděkování za jejich práci, odhodlání a obětavost s jakou ji vykonávají. Proto bude část ze zisku prodeje kteréhokoliv policejního a hasičského náramku řady 112 darována na podporu činnosti Nadace policistů a hasičů.

Našim cílem jsou pouze spokojení zákazníci, kteří poskytnou reference dalším zákazníkům. Toto je náš cíl a motivace za každou jednou objednávkou.