Cordell paracord náramek AČR

Ručně pletený náramek z padákové šňůry Cordell Paracord AČR je funkční doplněk, který vás nadchne moderním designem a také poskytne mnohostranné využití v případě potřeby. Je pečlivě vyroben z kvalitních materiálů, které ho činí odolným vůči opotřebení a garantují dlouhou životnost. Inspirovaný statečností a odhodláním složek IZS je skvělým doplňkem pro muže i ženy. Praktický a pohodlný náramek, který vám poskytne nejen stylový vzhled, ale také solidní základ pro případ nouze. Je navržen tak, aby vám poskytl maximální komfort pro každodenní nošení. Bez ohledu na to, zda jste v přírodě nebo jdete jen po městě. Přesvědčte se sami o jeho jedinečností a praktickému využitím v mnoha situacích. 

Velikost
Barva
Počet
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

100% secure payments

 

 

 

Velikost

Vyberte správnou velikost z tabulky. Klikněte zde 

Úpravy

Pokud chcete vlastní barevnou kombinaci, další úpravy nebo celý náramek přesně podle sebe, dejte nám prosím včas vědět.

Doprava

Každý náramek pečlivě balíme v několika vrstvách různých obalů. Z naší strany děláme vše proto, aby vám dorazil pěkně celý nepoškozený. Jak to konkrétně děláme se můžete dočíst zde

Testování

Ještě před uvedením do prodeje všechny náramky testujeme především sami na sobě.  Toto období je dlouhé od několika dnů až po několik měsíců v závislosti na zvoleném stylu pletení a zamýšlenému  účelu použití v každodenním životě.

Použití

Rozmotáním náramku získáte jeden nebo více kusů několikametrové padákové šňůry. Celkové množství vždy záleží na složitosti vzoru, velikosti nebo způsobu zapínání. Různé možnosti využití nabízí jak samotný paracord vcelku, tak i po vytažení vnitřních vláken. Z opletu můžete vyrobit například tkaničky do bot, z vnitřních vláken pak třeba nit na šití nebo „vlasec“ na ryby. Zde je třeba umět improvizovat a přizpůsobit se aktuální situaci.

Zapínání

Na náramcích používáme plastové přezky a to od jednoduchých až po složitější s různými funkcemi – například kompas, píšťalka, malý nožík, LED světlo, křesadlo atd. Ozdobné náramky pak mají nejčastěji přezku kovovou ve tvaru zvířecích hlav. Další způsob zapínání je například kovovými korálky různých tvarů a velikostí.

Materiály

Nejraději pracujeme s bronzemmosazí, nerezovou ocelí nebo stříbrem. Jednou za čas přijdou na řadu i ostatní méně běžné materiály jako je zlato, platinatitan a další. Pokud je tlak na cenu, pak musíme pracovat i s různými slitinami kovů.

Paracord

Používáme padákovku poctivě vyrobenou v ČeskuVýrobce se řídí publikovanými standardy armádní normy MIL-C-5040H a provádí vlastní zátěžové testy. Jejich padáková šňůra co do pevnosti převyšuje požadavky zmíněné normy a namísto požadované pevnosti 550 lb (cca 250 kg) dosahuje pevností 2,8 –3,0 kN. To odpovídá zatížení břemenem přibližně o hmotnosti 280 – 300 kg.

Parametry

Materiály
Paracord
Plast
Slitina kovu

Mohlo by vás také zajímat